|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 96 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Вага | 470 г |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 100 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 9 портів |
| Комутаційна здатність | 3.6 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість Uplinks портів | 1 |
| Максимальне енергоспоживання | 110 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти | Fast Ethernet |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 1 |
| Порти 10/100М, шт. | 8 |
| Порти PoE +, шт. | 8xPoE |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 2000 адрес |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розмір | 190 x 100 x 30 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet). IEEE 802.3at (PoE+) |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 2.68 Mpps |
| Ширина | 190 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96)
Немає в наявності
Код товару: 612609
3 028 грн
3 569 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DH-PFS3009-8ET1GT-96 8-портовий PoE комутатор з підтримкою режиму роботи CCTV (передача PoE на лінії до 250 метрів). Забезпечує швидкість передачі по портам в стандартному режимі 100 Мбіт / с, в режимі CCTV 10 Мбіт / с. Перемикання режимів роботи здійснюється DIP перемикачем на лицьовій панелі пристрою.
![Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609] Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609]](/content/images/22/622x390l80mc0/66682167407548.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609] Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609]](/content/images/22/641x390l80mc0/75087528091692.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609] Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609]](/content/images/22/870x201l80mc0/48983352173164.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609] Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609]](/content/images/22/433x390l80mc0/67505182278965.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609] Комутатор Dahua (DH-PFS3009-8ET1GT-96) [612609]](/content/images/22/390x390l80mc0/54749871350628.jpg)