|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PoE потужність, Вт | PoE 360 Вт |
|---|---|
| Безпека | ARP Inspection. DHCP Snooping. IP Source Guard. tacacs+. захист від DOS атак. фільтрація MAC-адресів |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 4.1 мб |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 44 мм |
| Віртуальні мережі | Voice VLAN |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 200 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 28 |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість LAN-портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 4x1G SFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Максимальне енергоспоживання | 400 Вт |
| Основне. Порти | 1 х console port. 24 Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T. 4 х SFP |
| Порти | 4 х SFP |
| Порти PoE +, шт. | 24xPoE+ (30W на порт) |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 8000 адрес |
| Стандарти | IEEE 802.1p Class of Service. IEEE 802.1Q VLAN tagging. IEEE 802.1s (Multiple STP). IEEE 802.1w (Rapid STP). IEEE 802.3. IEEE 802.3ab (1000BASE-T). IEEE 802.3i. IEEE 802.3u 100BASE-T. IEEE 802.3x. IEEE 802.3z. IEEE 802.1D (STP) |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Функціонал. Стандарти і протоколи | DHCP. ICMP. IPv4. IPv6. MLD. SNMP. STP. TCP. UDP. UPnP. VLAN |
| Функціонал. Управління | RADIUS. Web-інтерфейс |
| Фізичні. Живлення | 100-240 В |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Температура зберігання | від -10˚ до 60˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.66 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
Новий відгук або коментар
Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P)
Немає в наявності
Код товару: 1000315
15 221 грн
16 735 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
"Комутатор мережевий Grandstream GWN7803P"
Серія GWN7800P — це керовані мережеві комутатори рівня 2+, які дозволяють створювати масштабовані, безпечні та високопродуктивні мережі для малого та середнього бізнесу. Комутатор Grandstream GWN7803P розроблений для забезпечення оптимальної роботи мережі з використанням 28 портів, серед яких 24 порти PoE+, кожен з потужністю 30 Вт, що ідеально підходить для живлення IP-камер, телефонів та інших пристроїв.
Цей комутатор підтримує розширену сегментацію VLAN для ефективного розподілу трафіку та QoS для пріоритизації потоків, що гарантує надійну передачу даних з урахуванням пріоритетів. Функціонал IGMP Snooping та MLD Snooping оптимізує продуктивність для додатків з великими навантаженнями, такими як відеоконференції та відеоспостереження.
Унікальна система безпеки комутатора включає фільтрацію MAC-адрес, IP Source Guard, ARP Inspection для захисту від мережевих атак та підміни адрес. Захист від DoS атак включає широкий спектр протоколів безпеки, таких як 802.1x, RADIUS та TACACS+ для перевірки автентичності пристроїв.
Завдяки підтримці транспортних протоколів IPv4 та IPv6, цей комутатор надає можливості для гнучкості у налаштуванні мережі та підтримує обмежену статичну маршрутизацію. Інструменти, такі як STP/RSTP/MSTP та агрегація каналів, забезпечують підвищену відмовостійкість і стабільність мережі.
Інтелектуальні можливості PoE дозволяють динамічно управляти живленням кожного порту, враховуючи потреби пристроїв. Інтеграція стандартів IEEE 802.3af/at забезпечує надійність живлення для різноманітних мережевих пристроїв.
Завдяки зручному управлінню через GWN.Cloud, GWN Manager та вбудований контролер, адміністрування стає легким та інтуїтивно зрозумілим. Додаткові інструменти, такі як Ping, Traceroute і RMON, дозволяють ефективно аналізувати та оптимізувати мережеві процеси.
Grandstream GWN7803P — це ідеальне рішення для бізнесу, який прагне досягти найвищої якості роботи мережі, безпеки та управління, забезпечуючи стабільність та ефективність у сучасному цифровому середовищі.
Серія GWN7800P — це керовані мережеві комутатори рівня 2+, які дозволяють створювати масштабовані, безпечні та високопродуктивні мережі для малого та середнього бізнесу. Комутатор Grandstream GWN7803P розроблений для забезпечення оптимальної роботи мережі з використанням 28 портів, серед яких 24 порти PoE+, кожен з потужністю 30 Вт, що ідеально підходить для живлення IP-камер, телефонів та інших пристроїв.
Цей комутатор підтримує розширену сегментацію VLAN для ефективного розподілу трафіку та QoS для пріоритизації потоків, що гарантує надійну передачу даних з урахуванням пріоритетів. Функціонал IGMP Snooping та MLD Snooping оптимізує продуктивність для додатків з великими навантаженнями, такими як відеоконференції та відеоспостереження.
Унікальна система безпеки комутатора включає фільтрацію MAC-адрес, IP Source Guard, ARP Inspection для захисту від мережевих атак та підміни адрес. Захист від DoS атак включає широкий спектр протоколів безпеки, таких як 802.1x, RADIUS та TACACS+ для перевірки автентичності пристроїв.
Завдяки підтримці транспортних протоколів IPv4 та IPv6, цей комутатор надає можливості для гнучкості у налаштуванні мережі та підтримує обмежену статичну маршрутизацію. Інструменти, такі як STP/RSTP/MSTP та агрегація каналів, забезпечують підвищену відмовостійкість і стабільність мережі.
Інтелектуальні можливості PoE дозволяють динамічно управляти живленням кожного порту, враховуючи потреби пристроїв. Інтеграція стандартів IEEE 802.3af/at забезпечує надійність живлення для різноманітних мережевих пристроїв.
Завдяки зручному управлінню через GWN.Cloud, GWN Manager та вбудований контролер, адміністрування стає легким та інтуїтивно зрозумілим. Додаткові інструменти, такі як Ping, Traceroute і RMON, дозволяють ефективно аналізувати та оптимізувати мережеві процеси.
Grandstream GWN7803P — це ідеальне рішення для бізнесу, який прагне досягти найвищої якості роботи мережі, безпеки та управління, забезпечуючи стабільність та ефективність у сучасному цифровому середовищі.
![Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315] Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315]](/content/images/46/390x390l80mc0/65044418633372.jpg)
![Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315] Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315]](/content/images/46/390x390l80mc0/79715749280074.jpg)
![Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315] Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315]](/content/images/46/390x390l80mc0/83502238338857.jpg)
![Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315] Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315]](/content/images/46/390x390l80mc0/58498370791336.jpg)
![Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315] Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315]](/content/images/46/390x390l80mc0/37260716425765.jpg)
![Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315] Комутатор мережевий Grandstream (GWN7803P) [1000315]](/content/images/46/390x390l80mc0/33761115290424.jpg)