|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| IPv6 | Dual IPv4/IPv6 stack. TCPv6/UDPv6 |
|---|---|
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| PoE потужність, Вт | До 150 Вт |
| PoE-порти | 16 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 2 |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Безпека | DHCP Snooping. гостьовий VLAN |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 180 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Додатки IPv6 | Http/Https. IPv6 SNMP. IPv6 SSH. IPv6 SSL. IPv6 TFTP |
| Загальна кількість портів | 18 |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Кількість LAN-портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 2xSFP |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Монтаж в стойку | Так |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+. 2 x 1G SFP |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 16 |
| Порти PoE +, шт. | 16xPoE+ |
| Стандарти | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet). IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Тип | smart |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | в стійку |
| Функціонал. Управління | BootP/DHCP-клієнт. RMON. RMON v2. RMON v3. RMON v9. SDM Template. SNMP Trap/Inform. SNMP v1/v2c/v3. Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
Новий відгук або коментар
Комутатор TP-Link (TL-SG2218P)
Немає в наявності
Код товару: 611409
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
18-портовий гігабітний смарт-комутатор JetStream з 16-портовим PoE+. Програмно-визначена мережа (SDN) з хмарним доступом. Платформа Software Defined Networking (SDN) від Omada об’єднує мережеві пристрої, включаючи точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює високомасштабовану мережу — вся керована з єдиного інтерфейсу. Надаються безперебійні бездротові та дротові з’єднання, які ідеально підходять для використання в готельному бізнесі, освіті, роздрібній торгівлі, офісах тощо.
![Комутатор TP-Link (TL-SG2218P) [611409] Комутатор TP-Link (TL-SG2218P) [611409]](/content/images/25/390x390l80mc0/45852176598629.jpg)
![Комутатор TP-Link (TL-SG2218P) [611409] Комутатор TP-Link (TL-SG2218P) [611409]](/content/images/25/495x390l80mc0/38081136789845.jpg)
![Комутатор TP-Link (TL-SG2218P) [611409] Комутатор TP-Link (TL-SG2218P) [611409]](/content/images/25/521x390l80mc0/35788572808872.jpg)