|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| PoE In / PoE Out | ні / ні |
| PoE потужність, Вт | немає |
| PoE-порти | без підтримки PoE |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| QoS (приоритезация даних) | пріоритезація трафіка по порту 802.1p |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Безпека | контроль Broadcast/Multicast/Unknown-unicast штормів |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 340 г |
| Висота | 26 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 85 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 8 портів |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Максимальне енергоспоживання | 4.4 Вт |
| Метод комутації | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Основне. Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5. 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5. 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 8 |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 4000 адрес |
| Підтримка PoE | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | ні / ні / ні |
| Розмір | 155 x 85 x 26 мм |
| Стандарти | IEEE 802.1p (фільтрація IGMP). IEEE 802.1Q (VLAN). IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок). IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний |
| Функціонал. Функції | IGMP Snooping V1/V2/V3. виявлення петель (Loop back detection) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 155 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F)
Немає в наявності
Код товару: 609691
1 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інтерфейс налаштування комутатора видає користувачеві покрокові інструкції по налаштуванню параметрів, конфігурації і управління, включаючи створення резервної копії конфігураційного файлу і оновлення микрокода. Застосовуючи цей інтерфейс, користувач може легко і швидко кілька разів клацнувши мишею повністю підготувати мережу до роботи, після чого зайнятися своїм основним бізнесом. Використовують повідомлення із запитами і звітами протоколу IGMP (Internet Group Management Protocol), комутатор перенаправляє пакети тільки на ті порти, які запросили трафік multicast. Ця функція допомагає оптимізувати продуктивність комутатора при обробці трафіку multicast і особливо корисна для додатків IP multicast, що інтенсивно використовують смугу пропускання, наприклад, онлайнової трансляції відео та ігор. Функція VLAN (virtual local area network) дозволяє розділити трафік, що передається по локальній мережі компанії, наприклад, ізолювати трафік мережевих адміністраторів від трафіку інших користувачів, або трафік співробітників компанії від трафіку її гостей. Функція QoS (Quality of service) призначає різні пріоритети додатків, користувачам або потокам відео / аудіо / голосу або гарантує заданий рівень продуктивності для певних потоків даних.
![Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691] Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691]](/content/images/39/390x390l80mc0/66763309087779.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691] Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691]](/content/images/39/390x390l80mc0/80525128609147.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691] Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691]](/content/images/39/390x390l80mc0/39238858201779.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691] Комутатор ZYXEL GS1200-8 (8xGE, метал, настільний, безшумний, WebSmart) (GS1200-8-EU0101F) [609691]](/content/images/39/390x390l80mc0/32908994353896.jpg)