|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Fast Ethernet | Так |
|---|---|
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| GE/SFP, шт. | немає |
| Gigabit Ethernet | Так |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 700 Вт |
| PoE-порти | 48 портів |
| QSFP+, шт. | 2 |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+ | Так |
| SFP+, шт. | 4 |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Блок живлення | вбудований |
| Вага | 4500 г |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 56 портів |
| Керованість | Керовані комутатори 3 рівня |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Консольний порт | Так |
| Корпус | метал |
| Країна виробництва | Latvia |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Максимальне енергоспоживання | 800 Вт |
| Модель | CRS354-48P-4S+2Q+RM |
| Монтаж в стойку | Так |
| Основне. Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Порти | 4хSFP, 1хRJ-45, 2хQSFP 40Mbps |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 48 |
| Порти 10/100М, шт. | 1 |
| Порти LAN | 1х10 / 100 / 1000Mb |
| Порти PoE +, шт. | 48xPoE |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | PoE 802.3af/at |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 443 x 297 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стандарти | Gigabit Ethernet, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Стекування | Ні |
| Температура, °C | -20 ~ +70 |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | активне |
| Тип роз'єму | RJ-45 (10/100/1000 Mbps) |
| Тип товару | Комутатор мережевий |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Робоча температура | -20 - 60 |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM)
Немає в наявності
Код товару: 609718
37 797 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
MikroTik CRS354-48G-4S + 2Q + RM - це керований комутатор 3-го рівня (Layer 3), який оснащений наступними портами: 48 Ethernet портів 1 Гбіт / с; 4 оптичних порту 10G SFP + (підтримуються модулі 1.25G SFP і 10G SFP +); 2 оптичних порту 40G SFP +; 1 консольний COM-порт в форматі RJ-45 для сервісного обслуговування; 1 Ethernet порт 100 Мбіт / с для управління. Ззаду корпусу розташовані два роз’єми 220В для резервування живлення. Якщо на одній з ліній пропаде напруга, то комутатор автоматично переключиться на другу лінію живлення без перезавантаження. Для охолодження пристрою встановлені кулери з автоматичним регулюванням швидкості обертання. Кріплення "вушка" дозволяють встановити комутатор в 19-дюймову серверну стійку або шафу. MikroTik CRS354-48G-4S + 2Q + RM підійде для установки в мережах вимогливих до навантаження і надійності. Він володіє відмінним поєднанням "ціна-якість". Купивши даний комутатор, ви отримаєте величезний функціонал за невеликі гроші.
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/800x325l80mc0/92453544214215.jpg)
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/800x378l80mc0/66986419905736.jpg)
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/390x390l80mc0/85597743687263.jpg)
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/390x390l80mc0/70895347848129.jpg)
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/390x390l80mc0/94074417357719.jpg)
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/390x390l80mc0/15592552011216.jpg)
![Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718] Комутатор MikroTik (CRS354-48P-4S+2Q+RM) [609718]](/content/images/21/390x390l80mc0/41622624357047.jpg)