|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 240 Вт |
| PoE-порти | 16 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| RS-232 (COM), шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 1 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 43 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 140 мм |
| Додатково. Додаткові можливості | захист від перенапруги, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 19 портів |
| Комутаційна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість LAN-портів | 16x10/100TX |
| Кількість Uplinks портів | 2 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Максимальне енергоспоживання | 240 Вт |
| Метод комутації | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Монтаж в стойку | Так |
| Основне. Метод комутації | Store-and-forward |
| Основне. Порти | 2 x 10/100/1000 RJ45, 1 x SFP , 16*10/100 Мбіт/с POE |
| Основне. Тип | Комутатор |
| Основне. Тип комутатора | некерований |
| Основне. Швидкість передачі даних | Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс) / 20 Мбіт/с (повний дуплекс), Fast Ethernet: 100 Мбіт/с (напівдуплекс) / 200 Мбіт/с (повний дуплекс) |
| Порти | 16 х 10/100M POE. 2 × 10/100/1000 Мбіт/с RJ45. SFP |
| Порти 10/100/1000/10000М, шт. | 2 |
| Порти 10/100М, шт. | 16 |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Jumbo-фрейми | 2048 |
| Продуктивність. Максимальна споживана потужність, Вт | 240 |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 8 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розмір | 270 x 180 x 45 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3af. IEEE 802.3at Power over Ethernet. IEEE 802.3i. IEEE 802.3x. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
| Функціонал. Мережеві кабелі | 100BASE-TX, 10Base-TX |
| Функціонал. Стандарти і протоколи | IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet, IEEE 802.3af/at |
| Функціонал. Функції | Автозапам'ятовування та автостаріння MAC-адрес |
| Функціонал. підтримка PoE | Так |
| Фізичні. Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Фізичні. Габарити, мм | 280х180х43 |
| Фізичні. Живлення | 110~240 В 50/60 Гц |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 190 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Фізичні. Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Фізичні. Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Фізичні. Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
Новий відгук або коментар
Комутатор Netis (P116GH)
Немає в наявності
Код товару: 615975
4 295 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комутатор NETIS P116GH: надійність та продуктивність Комутатор NETIS P116GH є потужним рішенням для побудови ефективних мереж в офісному або домашньому середовищі. Цей некерований комутатор забезпечує високу продуктивність та простоту використання, що робить його ідеальним вибором для користувачів, яким потрібна стабільна мережа без складних налаштувань. З форм-фактором настільного пристрою комутатор NETIS P116GH легко інтегрується в будь-який робочий простір. Він оснащений 16 портами 10/100Mbps POE (Data/Power), що дозволяє не тільки передавати дані, а й забезпечувати живлення пристроїв, що підключаються, таких як IP-камери або телефони, без необхідності в додаткових адаптерах живлення. Це робить його оптимальним рішенням для розгортання мереж із підтримкою PoE. Високошвидкісні підключення та гнучкість Комутатор NETIS P116GH також пропонує два uplink-порти 10/100/1000M RJ45 та один uplink-порт 10/100/1000M SFP для передачі даних, які забезпечують високошвидкісне підключення до основної мережі. Це дозволяє користувачам інтегрувати комутатор у великі мережі та забезпечувати стабільне з`єднання з інтернетом або іншими мережевими пристроями. Здатність комутації 9,2 Гбіт/с гарантує, що комутатор може обробляти великі обсяги даних без затримок та втрат, що особливо важливо для бізнес-середовища, де надійність та швидкість критично важливі. Таблиця MAC-адрес, що містить 8 тисяч записів, забезпечує ефективне керування підключеннями всередині мережі, дозволяючи уникнути перевантажень та забезпечуючи плавну передачу даних.
![Комутатор Netis (P116GH) [615975] Комутатор Netis (P116GH) [615975]](/content/images/33/870x344l80mc0/55937039149930.jpg)
![Комутатор Netis (P116GH) [615975] Комутатор Netis (P116GH) [615975]](/content/images/33/870x263l80mc0/88545096707597.jpg)
![Комутатор Netis (P116GH) [615975] Комутатор Netis (P116GH) [615975]](/content/images/33/390x390l80mc0/32036927823511.jpg)