|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Cертифікація | BSMI. CE. FCC |
|---|---|
| GE/SFP, шт. | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / ні |
| PoE потужність, Вт | немає |
| PoE-порти | без підтримки PoE |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| SFP-слот | Ні |
| STP (simple spanning-tree) | Ні |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Блок живлення | зовнішній |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 85 мм |
| Джерело живлення | DC 5В, 0.6А |
| Додатково. Додаткові можливості | Світлодіодний дисплей |
| Додатково. Комплект поставки | Адаптер живлення, Комутатор, Керівництво по швидкому запуску |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 5 портів |
| Комутаційна здатність | 1 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | пластик |
| Кількість LAN-портів | 5x10/100TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Метод комутації | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Основне. Кількість портів | 5 |
| Основне. Порти | 5 х 10/100 Мбит/с |
| Основне. Тип | Комутатор |
| Основне. Тип комутатора | некерований |
| Особливості | Індикація: Живлення, 1-5 Блок живлення: DC 5В/600мА Розміри (Д x В x Ш ): 85х75х222 мм Комплектація: 1 х ST3105C; Інструкція, Блок живлення |
| Порти | 5 x 10/100 Fast Ethernet |
| Порти 10/100М, шт. | 5 |
| Порти USB | немає |
| Портів 10/100 Мбіт/с, шт. | 5 |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 2000 адрес |
| Підтримка PoE | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | ні / ні / ні |
| Розмір | 85 x 79 x 22 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3. IEEE 802.3x |
| Статистика по порту | Ні |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Управління швидкістю на порту | Ні |
| Форм-фактор | настільний |
| Функціонал. Інтерфейси середовища передавання | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Функціонал. Сертифікати | CE, FCC, BSMI |
| Функціонал. Стандарти і протоколи | IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x Flow Control |
| Фізичні. Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Фізичні. Габарити, мм | 85 x 79 x 222 |
| Фізичні. Живлення | 5 В/800 мA |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -20˚ до 70˚ C |
| Ширина | 222 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Фізичні. Робоча вологість | від 5% до 90% |
| Фізичні. Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Фізичні. Температура зберігання | від -20 до 70 °C |
Новий відгук або коментар
Комутатор Netis (ST3105C)
Немає в наявності
Код товару: 611640
269 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комутатор Netis ST3105C Fast Ethernet з 5 портами дозволяє легко розширити дротову мережу за допомогою 8 портів RJ4510 / 100Mбіт/с з авто погодженням. Всі порти підтримують автоматичне визначення MDI / MDIX, усуваючи необхідність в перехресних кабелях або портах Uplink. Разом з функціями “Включи і працюй” (plug-and-play) і енергозбереження (Green Power) комутатор є недорогим, простим у використанні, високопродуктивним пристроєм. Комутатор буде важливим оновленням для поліпшення вашої мережі до продуктивності 100 Мбіт/с.
![Комутатор Netis (ST3105C) [611640] Комутатор Netis (ST3105C) [611640]](/content/images/11/390x390l80mc0/95126546615428.jpg)
![Комутатор Netis (ST3105C) [611640] Комутатор Netis (ST3105C) [611640]](/content/images/11/390x390l80mc0/19847291241929.jpg)
![Комутатор Netis (ST3105C) [611640] Комутатор Netis (ST3105C) [611640]](/content/images/11/390x390l80mc0/88433645697900.jpg)
![Комутатор Netis (ST3105C) [611640] Комутатор Netis (ST3105C) [611640]](/content/images/11/390x390l80mc0/93008012341194.jpg)
![Комутатор Netis (ST3105C) [611640] Комутатор Netis (ST3105C) [611640]](/content/images/11/390x390l80mc0/56670647658521.jpg)
![Комутатор Netis (ST3105C) [611640] Комутатор Netis (ST3105C) [611640]](/content/images/11/390x390l80mc0/54660705185889.jpg)