|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 247 Вт |
| PoE-порти | 16 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 2 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Вага | 3780 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Загальна кількість портів | 18 |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 247 Вт |
| Монтаж в стойку | Так |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 16 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 440 х 214.9 х 44 мм |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L)
Немає в наявності
Код товару: 609827
14 155 грн
14 939 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості 18-портовий 10/100/1000 Мбіт/с некерований комутатор PoE Некерований комутатор, який видно у Ruijie Cloud Інтелектуальна та безпечна мережа відеоспостереження Інтелектуальне управління PoE Високоякісний дизайн Застосовується до різних сценаріїв
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/37908807160018.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/78275938870281.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/59544369108638.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/20696476663498.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/31734239459135.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/61386923628970.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/19706757123554.jpg)
![Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827] Комутатор Ruijie Reyee (RG-ES118GS-P-L) [609827]](/content/images/24/390x390l80mc0/37159017368541.jpg)