|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PoE потужність, Вт | немає |
|---|---|
| PoE-порти | без підтримки PoE |
| QSFP+, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Блок живлення | вбудований |
| Вага | 2.53 кг |
| Висота | 43 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 177 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Додатково. Комплект поставки | Кабель живлення, Комплект для монтажу, Комутатор, інструкція |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 16 |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | Металевий |
| Метод комутації | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Монтаж в стойку | Так |
| Основне. Індикатори | Link/Activity, Power, 16 - 1000Mbps |
| Основне. Кількість портів | 16 |
| Основне. Метод комутації | Store-and-forward |
| Основне. Порти | 16 x RJ45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Основне. Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5. 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5. 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Основне. Тип | Комутатор |
| Основне. Тип комутатора | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 16 |
| Порти 10/100М, шт. | 16 |
| Продуктивність. Комутаційна матриця | 32 |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 8000 адрес |
| Стандарти | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок). IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Тип | некерований |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Функціонал. Сертифікати | CE, RoHS |
| Функціонал. Стандарти і протоколи | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Фізичні. Габарити, мм | 280 х 180 х 44 |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 437 мм |
| Фізичні. Робоча температура | від 0 до 40 °C |
Новий відгук або коментар
Комутатор Tenda (TEG1016D)
Немає в наявності
Код товару: 615304
1 559 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TEG1016D - це 16-и портовий гігабітний комутатор. Він підтримує auto MDI/MDIX, схему комутації "store-and-forward" і таблицю на 8000 МАС-адрес. Загальна пропускна здатність шини становить 32Gbps. Комутатор, призначений для невеликих офісних мереж, виконаний у компактному металевому корпусі для зручності розміщення на офісному столі або полиці, але також може бути розміщений і в 19" стійці завдяки монтажному набору 1U.
![Комутатор Tenda (TEG1016D) [615304] Комутатор Tenda (TEG1016D) [615304]](/content/images/6/390x390l80mc0/22351171848102.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG1016D) [615304] Комутатор Tenda (TEG1016D) [615304]](/content/images/6/390x390l80mc0/41255170082636.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG1016D) [615304] Комутатор Tenda (TEG1016D) [615304]](/content/images/6/390x390l80mc0/95841431531717.jpg)