|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 58 Вт |
| PoE-порти | 4 порти |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Вага | 750 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Загальна кількість портів | 5 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 63 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 5 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 100 х 100 х 26 мм |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W)
Немає в наявності
Код товару: 609694
1 390 грн
1 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TEG1105P-4-63W - це комутатор Tenda PoE, який пропонує 5 х 10/100/1000 Мбіт з портів Base-TX RJ45. Порти 1-4 відповідають стандарту IEEE 802.3af (максимальна вихідна потужність PoE: 15,4 Вт) і стандарту 802.3 (максимальна вихідна потужність PoE: 30 Вт). Комутатор забезпечує максимальну вихідну потужність PoE 58 Вт і може подавати живлення на точки доступу, IP-камери і IP-телефони і обмінюватися даними з ними через кабелі CAT5. Він також надає прості режими управління, такі як VLAN, щоб допомогти знизити витрати на кабельні з"єднання для IP-терміналів, таких як точки доступу і IP-камери.
![Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694] Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694]](/content/images/35/390x390l80mc0/25256843682539.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694] Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694]](/content/images/35/390x390l80mc0/94474358815999.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694] Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694]](/content/images/35/390x390l80mc0/95028383235704.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694] Комутатор Tenda (TEG1105P-4-63W) [609694]](/content/images/35/390x390l80mc0/93654948283897.jpg)