|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / ні |
| PoE потужність, Вт | немає |
| PoE-порти | без підтримки PoE |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 2 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково. Можливість кріплення на стіну | Так |
| Додатково. Можливість монтажу в стійку | Так |
| Загальна кількість портів | 50 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 48 Вт |
| Монтаж в стойку | Так |
| Основне. Індикатори | Живлення, Зв'язок/активність |
| Основне. Кількість портів | 50 |
| Основне. Порти | 2 x 1000 Base-X SFP, 48 x 10/100/1000 Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX) |
| Основне. Середовище передачі даних | CAT5/5e UTP або краще |
| Основне. Тип | Комутатор |
| Основне. Тип комутатора | некерований |
| Основне. Форм-фактор | настільний, Стоєчний, настінний |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 48 |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Jumbo-фрейми | 12 |
| Продуктивність. Комутаційна матриця | 100 |
| Продуктивність. Максимальна споживана потужність, Вт | 48 |
| Продуктивність. Розмір буфера, Кб | 12 |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 16 |
| Продуктивність. Швидкість передачі пакетів, пакет./сек | 74.4 |
| Підтримка PoE | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | ні / ні / ні |
| Розмір | 440 x 240 x 44 мм |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
| Функціонал. Безпека | Блискавкозахист |
| Функціонал. Сертифікати | CE, FCC, RoHS |
| Функціонал. Стандарти і протоколи | IEEE 802.3z , IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, CDMA/CD |
| Функціонал. Функції | VLAN з однією клавішею |
| Фізичні. Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Фізичні. Габарити, мм | 44 x 440 x 240 |
| Фізичні. Живлення | 100–240 |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Фізичні. Матеріал корпуса | метал |
| Фізичні. Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Фізичні. Робоча температура | від 0 до 45º C |
| Фізичні. Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
Новий відгук або коментар
Комутатор Tenda (TEG1050F)
Немає в наявності
Код товару: 611547
7 895 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TEG1050F - це гігабітний некерований комутатор Ethernet, призначений для створення дротових мереж високої щільності і швидкості в таких сценаріях, як підприємства, парки, школи та інтернет-кафе, забезпечуючи просте, легке, економічно ефективне і швидке рішення для доступу в Інтернет для систем відеоспостереження і мереж малого та середнього бізнесу. Завдяки 48 портам RJ45 10/100/1000 Мбіт/с і 2 незалежним гігабітним SFP-слотам, які можна використовувати в парі з SFP-модулями Tenda, цей комутатор можна використовувати для розгортання мережі на відстані до 20 км. Швидкість повнодуплексної передачі даних може досягати 2000 Мбіт/с, забезпечуючи своєчасну передачу великих файлів і плавність відтворення відео. Функція VLAN за допомогою однієї клавіші може ізолювати широкомовні шторми. Інтегрована професійна схема блискавкозахисту забезпечує захист від блискавки 6 кВ для вбудованого джерела живлення і всіх портів Ethernet, гарантуючи стабільність і надійність роботи комутатора. Комутатор підтримує настільний, стійковий і настінний монтаж, а також має стандартний 19-дюймовий корпус висотою 1U і функцію Plug & Play (підключи і працюй). Завдяки цим перевагам він є ідеальним вибором для розгортання економічно ефективної і високошвидкісної мережі. Висока щільність гігабітних портів Комутатор оснащений 48 портами RJ45 з автоматичним узгодженням 10/100/1000 Мбіт/с і 2 незалежними портами SFP на 1000 Мбіт/с. Повнодуплексна швидкість передачі даних комутатора може досягати 2000 Мбіт/с, а всі порти мають функцію переадресації швидкості, що забезпечує високу продуктивність при обробці додатків, які вимагають високої пропускної здатності. Великий буфер 12 Мб Завдяки великому буферу 12 Мб комутатор може задовольнити потреби таких мережевих додатків з великим трафіком, як пошукові системи, IPTV і P2P-завантаження, гарантуючи відсутність втрат пакетів, своєчасну передачу великих файлів і плавність відтворення відео. VLAN за допомогою однієї клавіші У режимі VLAN порти з 1 по 46 не можуть взаємодіяти один з одним, але можуть взаємодіяти з вихідними портами 47-50, ізолюючи широкомовні шторми та підвищуючи безпеку мережі.
![Комутатор Tenda (TEG1050F) [611547] Комутатор Tenda (TEG1050F) [611547]](/content/images/43/390x390l80mc0/95705466093379.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG1050F) [611547] Комутатор Tenda (TEG1050F) [611547]](/content/images/43/792x223l80mc0/74012615799023.jpg)