|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 110 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| RS-232 (COM), шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 1 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Гарантія | 24 міс. |
| Загальна кількість портів | 10 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 120 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 9 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 177.5 x 104 x 26 мм |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W)
Немає в наявності
Код товару: 618546
2 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Хмарний керований комутатор 9GE+1SFP з 8-портовим PoE TEG2210P-8-120W – це 10-портовий комутатор PoE з підтримкою веб-керування та керування додатками Tenda CloudFi. Сумісний зі стандартами 802.3af/at, цей комутатор забезпечує до 30 Вт на порт та до 110 Вт загалом. Він також підтримує виявлення петель та обмеження невідомого доступу, а також цілодобовий сторожовий таймер, що робить його ідеальним вибором для додавання до вашої мережі пристроїв захисту даних, таких як точки доступу, камери та IP-телефони, а також для скорочення часу та витрат на обслуговування. Особливості: - Підтримка QVLAN, DHCP Snooping, захисту від петель тощо; - Вихідна потужність одного порту 30 Вт, максимальна вихідна потужність 110 Вт; - Підтримка віддаленого керування через веб-платформу, керування мобільними додатками.
![Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546] Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546]](/content/images/13/390x390l80mc0/14321055530772.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546] Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546]](/content/images/13/390x390l80mc0/38571512355689.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546] Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546]](/content/images/13/390x390l80mc0/58564531056173.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546] Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546]](/content/images/13/390x390l80mc0/74799848849371.jpg)
![Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546] Комутатор Tenda (TEG2210P-8-120W) [618546]](/content/images/13/390x390l80mc0/44397112910438.jpg)