|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| PoE In / PoE Out | ні / ні |
| PoE потужність, Вт | немає |
| PoE-порти | немає |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | 4 |
| SFP, шт. | немає |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Вага | 1952 г |
| Висота | 180 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 44 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Додатково. Можливість монтажу в стійку | Так |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 28 |
| Комутаційна здатність | 128 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Максимальне енергоспоживання | 23.6 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Основне. Порти | 1 консольний порт Micro-USB, 1 консольний порт RJ45, 4 SFP+, 24 x 10/100/1000 Ethernet |
| Основне. Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Основне. Тип | Комутатор |
| Основне. Тип комутатора | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 24 |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Jumbo-фрейми | 9 |
| Продуктивність. Комутаційна матриця | 128 |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 16000 адрес |
| Продуктивність. Швидкість передачі пакетів, пакет./сек | 95.23 |
| Підтримка PoE | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | ні / ні / ні |
| Розмір | 440 х 180 х 44 мм |
| Рівень управління | L2+ |
| Стандарти | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Функціонал. Функції | IGMP snooping, Віддзеркалення портів, MLD Snooping, Агрегування каналів, Функція Loopback Detection, Обмеження швидкості доступу, Управління потоком, Аутентифікація IGMP, Режим Many-to-One, Режим One-to-One, Підтримка 8 пріоритетних черг, Підтримка 802.1p/DSCP QoS, STP, Режим пріоритету черг, Контроль пропускної здатності, Плавна продуктивність |
| Фізичні. Габарити, мм | 440 x 180 x 44 |
| Фізичні. Живлення | 100–240 В, 50/60 Гц |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 95.2 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Фізичні. Тепловиділення | 80.353 |
Новий відгук або коментар
Комутатор TP-Link (TL-SG3428X)
Немає в наявності
Код товару: 613262
10 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Uplink 10G: 4 SFP + слота зі швидкістю 10 Гбіт / с забезпечать високу пропускну здатність і неблокірующіх комутаційну ємність. Гігабітна швидкість: 24 гігабітних порту RJ45 забезпечать високошвидкісне підключення для інших комутаторів і пристроїв. Інтеграція з Omada SDN: автоматичне визначення параметрів (ZTP) *, централізоване хмарне управління і розумний моніторинг. Централізоване управління: хмарний доступ і додаток Omada для максимальної зручності і простого управління. Статична маршрутизація: регулювання внутрішнього трафіку для більш ефективного використання мережевих ресурсів. Надійний захист: прив’язка IP-MAC-порт, список управління доступом (ACL), безпеку портів, захист від DoS-атак, захист від широкомовних штормів, DHCP Snooping, 802.1X, аутентифікація RADIUS і інше. Оптимізація голосових і відеопріложеній: пріоритизація (QoS) рівня 2/3/4 і IGMP snooping. Standalone-управління: веб-інтерфейс, інтерфейс командного рядка CLI (консольний порт, Telnet, SSH), SNMP, RMON і Dual Image.
![Комутатор TP-Link (TL-SG3428X) [613262] Комутатор TP-Link (TL-SG3428X) [613262]](/content/images/7/390x390l80mc0/30622936244546.jpg)
![Комутатор TP-Link (TL-SG3428X) [613262] Комутатор TP-Link (TL-SG3428X) [613262]](/content/images/7/390x390l80mc0/93972811998179.jpg)
![Комутатор TP-Link (TL-SG3428X) [613262] Комутатор TP-Link (TL-SG3428X) [613262]](/content/images/7/390x390l80mc0/69273686657597.jpg)