|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 120 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, адаптер живлення, посібник з налаштування, гумові ніжки |
| Гарантія | 60 міс. |
| Загальна кількість портів | 16 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 146.5 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 16 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розмір | 286 х 111.7 х 25.4 мм |
| Рівень управління | L2+ |
| Стекування | Так |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний + настінний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор TP-Link (TL-SG2016P)
Немає в наявності
Код товару: 611410
7 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
16-портовий гігабітний комутатор Smart з 8 портами PoE+ Для різних сценаріїв До TL-SG2016P можна підключати як пристрої з підтримкою PoE (IP-камери, точки доступу, IP-телефони), так і пристрої без підтримки PoE (комп'ютери, принтери, IPTV). Просте розгортання мережі завдяки PoE Загальний бюджет PoE на вісім портів стандарту PoE+ 802.3af/at складає 120 Вт. Підтримка PoE дозволяє передавати дані та живлення по одному кабелю, що спрощує підключення пристроїв з підтримкою PoE та знижує витрати на інфраструктуру. Список керування доступом Виступає в ролі віртуального адміністратора і стежити за тим, щоб усі підключені пристрої отримували дані відповідно до попередньо заданих мережевих правил. QoS для усунення затримок Забезпечує плавну передачу трафіку для чутливих до затримок програм, наприклад, для голосових та відеопрограм. VLAN для безпеки Підвищує безпеку та загальну продуктивність мережі, розділяючи мережу на групи. Програмно-конфігурована мережа Платформа Omada SDN поєднує точки доступу, комутатори та шлюзі, забезпечуючи стовідсоткове централізоване хмарне керування. Omada дозволяє легко створити масштабовану мережу з керуванням з єдиного інтерфейсу, а також забезпечує безшовне проводове та бездротове підключення.
![Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410] Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410]](/content/images/39/390x390l80mc0/46487632600347.jpg)
![Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410] Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410]](/content/images/39/819x390l80mc0/54115122011877.png)
![Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410] Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410]](/content/images/39/450x390l80mc0/90390313338521.png)
![Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410] Комутатор TP-Link (TL-SG2016P) [611410]](/content/images/39/390x390l80mc0/64056934365789.jpg)