|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Activity | Так |
|---|---|
| GE/SFP, шт. | немає |
| Link | Так |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 400 Вт |
| PoE-порти | 16 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | 2 |
| SFP, шт. | немає |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, документація |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага | 4300 г |
| Вага без упаковки, кг | 4.3 |
| Вага в упаковці, кг | 6.5 |
| Варіанти живлення | Other |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 285 мм |
| Десктоп/п'єдестал | Так |
| Джерело живлення | AC/DC, 450 Вт |
| Загальна кількість портів | 26 портів |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість первинних портів | 24 |
| Максимальне енергоспоживання | 400 Вт |
| Монтаж в стойку | Так |
| Об'єм брутто | 0.03005 |
| Основне. Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5. оптичний кабель. 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5. 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Порти | SFP. Gigabit Ethernet |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 24 |
| Порти 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, шт. | 24 |
| Порти PoE +, шт. | 16+xPoE / 8+xPoE+ |
| Порти PoE, шт. | 24 |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 16000 адрес |
| Пропускна здатність в пакетах | 65.472 |
| Пропускна спроможність комутатора, Gbps | 88 |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / є |
| Розмір | 442 x 285 x 44 мм |
| Рівень управління | L3 |
| Стандарти | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet). IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок). IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель). IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с). IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Стійка | Так |
| Тип | керований |
| Тип комутатора | Керований |
| Тип охолодження | активне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Робоча температура | від -5˚ до 40˚ C |
| Ширина | 442 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE)
Немає в наявності
Код товару: 609741
34 515 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
UniFi Switch Pro 24 PoE - це повністю керований комутатор рівня 3 з (8) портами 802.3bt (PoE ++) і (16) 802.3at (PoE +) Gigabit Ethernet. (2) Висхідні канали 10G SFP + пропонують агрегацію каналів для підвищення пропускної здатності та доступності. UniFi Switch Pro 24 PoE володіє багатим набором можливостей рівня 2 і об’єднує функції рівня 3, такі як маршрутизація між VLAN, статична маршрутизація і DHCP-сервер.UniFi Switch Pro 24 PoE - це ідеальний комутатор рівня доступу для будь-якого рішення UniFi, він поєднує в собі майже безшумну потужність PoE до 400 Вт з резервуванням потужності UniFi SmartPower RPS. UniFi Network Controller і мобільний додаток UniFi Network дозволяють адміністраторам налаштовувати і контролювати практично всі функції комутатора в інтуїтивно зрозумілій графічному інтерфейсі з будь-якого місця.
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741]](/content/images/46/390x390l80mc0/40757033246779.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741]](/content/images/46/870x137l80mc0/78272078838096.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741]](/content/images/46/870x145l80mc0/87849685138997.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741]](/content/images/46/870x145l80mc0/65986729667935.jpg)
![Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741] Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE) [609741]](/content/images/46/870x348l80mc0/84118631458923.jpg)