|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| PoE In / PoE Out | ні / ні |
| PoE-порти | без підтримки PoE |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| QoS (приоритезация даних) | пріоритезація трафіка по порту 802.1p |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Автовизначення MDI/MDIX | Так |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.128 Мб |
| Вага | 233 г |
| Висота | 26 мм |
| Віртуальні мережі | 802.1Q tag VLAN |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 75 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 5 портів |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Максимальне енергоспоживання | 2.67 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Основне. Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 5 |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 2000 адрес |
| Підтримка PoE | немає |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | ні / ні / ні |
| Розмір | 121 x 75 x 26 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний |
| Функціонал. Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 121 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F)
Немає в наявності
Код товару: 609690
1 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інтерфейс налаштування комутатора видає користувачеві покрокові інструкції по налаштуванню параметрів, конфігурації і управління, включаючи створення резервної копії конфігураційного файлу і оновлення микрокода. Застосовуючи цей інтерфейс, користувач може легко і швидко кілька разів клацнувши мишею повністю підготувати мережу до роботи, після чого зайнятися своїм основним бізнесом.
![Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690] Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690]](/content/images/38/390x390l80mc0/54064392652402.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690] Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690]](/content/images/38/390x390l80mc0/65672234462229.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690] Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690]](/content/images/38/390x390l80mc0/68864824394575.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690] Комутатор ZYXEL GS1200-5 (GS1200-5-EU0101F) [609690]](/content/images/38/390x390l80mc0/53563324164574.jpg)