|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 60 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.525 Мб |
| Вага | 620 г |
| Висота | 27 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 104 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Загальна кількість портів | 8 портів |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість LAN-портів | 8x10/100/1000TX |
| Максимальне енергоспоживання | 72 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 8 |
| Порти PoE +, шт. | 8xPoE |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 8000 адрес |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 250 x 104 x 27 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарти | IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE ) |
| Стекування | Ні |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
| Функціонал. Управління | Web-інтерфейс |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Ширина | 250 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F)
Немає в наявності
Код товару: 609781
6 110 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія GS1915 включає два 8-портових комутатори з PoE і без. Модель GS1915-8EP підтримує PoE+ на всіх восьми портах. Обидві моделі володіють корисними функціями та чудовою продуктивністю завдяки технології plug-n-play. Централізоване управління Nebula Серія GS1915 підтримує безкоштовне централізоване керування Nebula. Nebula надає як інтуїтивно зрозумілий веб-портал, так і мобільний додаток для спрощення встановлення та керування вашою мережею без додаткових витрат на програмний або апаратний контролер. Стандартний автономний режим, як і раніше, доступний для використання. Мережа на вашій долоні у будь-який час з мобільним додатком Nebula Швидка реєстрація пристроїв за QR-кодом Огляд стану мережі Віддалене управління Перезавантаження PoE пристроїв шляхом скидання живлення Блокування клієнтів із незвичайним трафіком Екосистема Nebula Nebula підтримує широкий спектр продуктів від комутаторів та точок доступу до шлюзів безпеки та роутерів 5G/4G, надаючи уніфіковану мережну взаємодію. Зручне харчування для вашої мережі GS1915-8EP підтримує PoE з бюджетом потужності 60 Вт, що ідеально підходить для встановлення ще кількох точок доступу та камер для дому та малого бізнесу. За допомогою програми Nebula можна легко перезавантажити несправну камеру, вимикаючи та вимикаючи живлення на порту.
![Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781] Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781]](/content/images/40/390x390l80mc0/58843772583625.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781] Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781]](/content/images/40/390x390l80mc0/62050718226021.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781] Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781]](/content/images/40/390x390l80mc0/27615556329482.jpg)
![Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781] Комутатор ZYXEL GS1915-8EP (GS1915-8EP-EU0101F) [609781]](/content/images/40/390x390l80mc0/43094479972832.jpg)