|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Мін. рівень шуму | 23,5-37,5 дБ |
| Режим роботи. Іонізація | Ні |
| Режим роботи. Автоматичний | Так |
| Режим роботи. Вентиляція | Так |
| Режим роботи. Нічний режим | Так |
| Режим роботи. Обігрів | Так |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип пристрою | спліт-система |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Потужність, BTU | 12.00 |
| Wi-Fi керування | опційно |
| Вага | 21,4 кг |
| Габарити | 720х270х495 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 1,02 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 1,12 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -15°C |
| Колір | Білий |
| Наявність дисплея | Так |
| Наявність пульта | Так |
| Очищенння повітря | Ні |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Розмір приміщення | до 35 м2 |
| Турбо-режим | Так |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD)
Немає в наявності
Код товару: 610900
15 452 грн
17 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Базовий інвертор Інверторна спліт система побутового типу (1 внутрішній + 1 зовнішній блок) виконана у класичному стилі, має білий колір та глянсове покриття. Традиційний, простий варіант кондиціонера з доступним цінником та ключовим набором опцій. Основа спліт системи Побутовий кондиціонер серії Fjord підтримує стандартний набір опцій у вигляді: охолодження/обігріву/вентиляції/осушення, що дозволяє використовувати систему цілий рік. Додатковою перевагою стане вбудований фільтр грубого чищення, який затримає пил і важчі частки, а режим турбо для досягнення миттєвого результату. Двигун від світових виробників Система має інверторний компресор від світових виробників кліматичного обладнання – Toshiba. Подібні двигуни споживають мінімальну кількість ресурсів, працюють тихо та з максимальною точністю підтримують заданий параметр. Працює в режимі обігріву до -15 ° С зовнішньої температури. Вбудована частина безпеки Виробником передбачена базова система безпеки, що контролює та попереджає можливі несправності: Гідрофільне (антикорозійне) покриття забезпечить захист від розвитку іржі та руйнування; самоочищення регулює забруднення кондиціонера та запускає процес чищення в автоматичному режимі, а автоматичний перезапуск убереже кондиціонер від наслідків незапланованих вимкнень електромережі.
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/45442848768297.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/98281548313360.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/82781526130666.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/82017997301585.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/11222191532013.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/64105759733685.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/27528276121414.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/31021199434476.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/96876869766771.jpg)
![Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900] Кондиціонер Bergen (BEI12FRD/BEO12FRD) [610900]](/content/images/4/390x390l80mc0/96119724303039.jpg)