|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Габарити внутрішнього блоку. Висота, мм | 290 |
|---|---|
| Габарити внутрішнього блоку. Глибина, мм | 210 |
| Габарити внутрішнього блоку. Ширина, мм | 865 |
| Габарити зовнішнього блоку | 732x555x330 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дистанційне керування | Так |
| Діаметр труб холодагента (газові) | 3/8 |
| Діапазон зовнішніх температур (охолодження/нагрів), ° C | -15...+50 / -25...+24 |
| Клас енергоефективності (SCOP) | A+++ |
| Клас енергоефективності (SEER) | A+++ |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Колір зовн. блоку | Білий |
| Макс. довжина труб | 15 м |
| Макс. перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. рівень шуму | 18 дБ |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | Wi-Fi, Автоматичний перезапуск |
| Продуктивність (обігрів) | 3.00 |
| Продуктивність (охолодження) | 2.70 |
| Режим роботи. Іонізація | Так |
| Режим роботи. Автоматичний | Так |
| Режим роботи. Вентиляція | Так |
| Режим роботи. Нічний режим | Так |
| Режим роботи. Обігрів | Так |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Так |
| Режим роботи. Фільтрація | Так |
| Розмір приміщення, м2 | 25.00 |
| Рівень звукового тиску. Внутрішній блок, дБА | 41.00 |
| Рівень звукового тиску. Зовнішній блок, дБА | 50.00 |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності системи SEER/SCOP | 9.0/6.0 |
| Споживання електроенергії на обігрів. Максимальне, Вт | 1600.00 |
| Споживання електроенергії на обігрів. Мінімальне, Вт | 160.00 |
| Споживання електроенергії на обігрів. Номінальне, Вт | 680.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Максимальне, Вт | 1400.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Мінімальне, Вт | 90.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Номінальне, Вт | 600.00 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип пристрою | Теплові насоси класу повітря/повітря |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції | функція самодіагностики, Функція Авторозморожування |
| Діаметр труб холодагента (рідинні) | 1/4 |
| Потужність, BTU | 9.00 |
| Wi-Fi керування | є |
| Вага | 10,5 кг |
| Габарити | 865х290х210 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,65 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,59 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -25°C |
| Колір | Білий |
| Наявність дисплея | Так |
| Наявність пульта | Так |
| Очищенння повітря | Так |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Розмір приміщення | до 25 м2 |
| Турбо-режим | Так |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер Cooper&Hunter Supreme Continental 25м2 інвертор 9000BTU 2.7кВт A+++/A+++ -25°С Wi-Fi R32 білий (CH-S09FTXAL2-WP)
Немає в наявності
Код товару: 102677
31 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S09FTXAL2-WP Wi-Fi серія SUPREME CONTINENTAL White працює на новому озонобезпечному фреоні R32. Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.