|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага (нетто/брутто) внутрішнього блоку, кг | 10.50 |
|---|---|
| Вага (нетто/брутто) зовнішнього блоку, кг | 25.00 |
| Внутрішній блок | настінний |
| Габарити зовнішнього блоку | 73.2 х 55 х 33 см |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Діаметр труб холодагента (газові) | 3/8 |
| Клас енергоефективності (SCOP) | A+ |
| Клас енергоефективності (SEER) | A++ |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Колір зовн. блоку | Білий |
| Макс. довжина труб | 15 м |
| Макс. перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. рівень шуму | 24 дБ |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Особливості | функція iFeel |
| Продуктивність (обігрів) | 3.40 |
| Продуктивність (охолодження) | 3.20 |
| Режим роботи. Іонізація | Так |
| Режим роботи. Автоматичний | Так |
| Режим роботи. Вентиляція | Так |
| Режим роботи. Нічний режим | Так |
| Режим роботи. Обігрів | Так |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Так |
| Режим роботи. Фільтрація | Так |
| Розмір приміщення, м2 | 35.00 |
| Рівень звукового тиску. Внутрішній блок, дБА | 24.00 |
| Рівень звукового тиску. Зовнішній блок, дБА | 52.00 |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності системи SEER/SCOP | 6.5/4.1 |
| Споживання електроенергії на обігрів. Максимальне, Вт | 1500.00 |
| Споживання електроенергії на обігрів. Мінімальне, Вт | 120.00 |
| Споживання електроенергії на обігрів. Номінальне, Вт | 870.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Максимальне, Вт | 1400.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Мінімальне, Вт | 120.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Номінальне, Вт | 930.00 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип пристрою | Кондиціонери інверторні |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Діаметр труб холодагента (рідинні) | 1/4 |
| Діап. робочих температур | -15°С ~+43°С / -15°С ~ +24°С |
| Потужність, BTU | 12.00 |
| Wi-Fi керування | є |
| Адаптація до від'ємної температури | -15 C |
| Вага | 25,3 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Габарити | 550х732х330 мм |
| Габарити внутрішнього блоку | 84.5 х 28.9 х 20.9 см |
| Енергоефективність COP | 4.1 (SCOP) |
| Енергоефективність EER | 6.5 (SEER) |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,93 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,87 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -15°C |
| Колір | Білий |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12.00 |
| Наявність дисплея | Ні |
| Наявність пульта | Так |
| Охолодження | 12000 БТЕ/г |
| Очищенння повітря | Так |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Розмір приміщення | до 35 м2 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/год |
| Турбо-режим | Так |
| Управління | пульт |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG 35м2 інвертор 12000BTU 3.2кВт A++/A+ -15°С Wi-Fi R32 білий (CH-S12FTXQ2-NG)
Немає в наявності
Код товару: 102667
28 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
"CH 7 - SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії. Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON VI (підвищений контроль якості складання і матеріалів). Захист вашого будинку від замерзання: функція " 8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії.