|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Мін. рівень шуму | 48 дБ |
| Режим роботи. Іонізація | Ні |
| Режим роботи. Автоматичний | Так |
| Режим роботи. Вентиляція | Так |
| Режим роботи. Нічний режим | Так |
| Режим роботи. Обігрів | Так |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип пристрою | спліт-система |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Потужність, BTU | 7.00 |
| Wi-Fi керування | опційно |
| Вага | 20,5 кг |
| Габарити | 712х276х459 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,61 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,64 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -7°C |
| Колір | Білий |
| Наявність дисплея | Так |
| Наявність пульта | Так |
| Очищенння повітря | Ні |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Розмір приміщення | до 20 м2 |
| Турбо-режим | Так |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4)
Немає в наявності
Код товару: 610899
9 898 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Неінверторний кондиціонер на 20 кв. Серія побутових кондиціонерів типу ON/OFF від корейського бренду HYUNDAI представлена в п’яти варіантах потужності, розрахованих на площу від 20 до 70 м2. Спліт-система ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4 споживає від 0,609 до 0,639 кВт-год, що є енергоефективним показником у своєму класі. Потужності даної моделі достатньо ефективного обслуговування приміщення площею до 20 м2. Базовий компресор ON/OFF Система оснащена неінверторним компресором Toshiba GMCC, який забезпечує стабільну роботу обладнання при зовнішній температурі до -7 °C. Як холодоагент використовується озонобезпечний R32 - фреон нового покоління, що відповідає сучасним екологічним стандартам. Віддалене керування зі смартфона Серія побутових спліт-систем Model PT підтримує опцію Wi-Fi Ready, що дозволяє керувати кондиціонером зі смартфона. Для активації функції необхідно встановити спеціальний модуль NWF-04 у внутрішній блок (модуль не входить у комплект поставки та купується окремо), а також завантажити програму Smart Life на мобільний пристрій. Завдяки цій функції можна дистанційно вмикати та вимикати кондиціонер, змінювати режим роботи, налаштовувати температуру та інші параметри. Температурний датчик у пульті ДК Системи кондиціонування HYUNDAI підтримують основні режими роботи: охолодження, обігрів, вентиляцію та осушення повітря. Функція I Feel – інтелектуальний режим, що забезпечує більш точне регулювання температури безпосередньо в зоні перебування користувача, а не лише у внутрішньому блоці. Режим Turbo – швидке досягнення заданої температури у найкоротші терміни. Таймер - програмування увімкнення або вимкнення кондиціонера у вибраний час. Нічний режим (Sleep) – оптимізована робота системи для комфортного відпочинку та сну. Захист від плісняви Безпека при експлуатації електроприладів - один із пріоритетів компанії HYUNDAI, тому кондиціонери бренду оснащені низкою захисних функцій. Антибактеріальне покриття захищає внутрішні компоненти від утворення плісняви. Захист від перепадів напруги миттєво зупиняє роботу системи у разі коливань електромережі, запобігаючи пошкодженню. А функція автоматичного перезапуску дозволяє пристрою відновити роботу з попередніми налаштуваннями після раптового вимкнення живлення.
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/48728368075839.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/25048388377748.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/67018412117837.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/94376547513232.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/79658567136898.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/35863143404532.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/48185473338687.jpg)
![Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899] Кондиціонер Hyundai (ARN07PTUAWF4/ARU07PTUAWF4) [610899]](/content/images/3/390x390l80mc0/85674822587678.jpg)