|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Витрата повітря, м3/год | 300.000 |
|---|---|
| Габарити мобільних пристроїв. Вага, кг | 20.00 |
| Габарити мобільних пристроїв. Розмір виробу | 330 x 686 x 292 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дистанційне керування | Так |
| Клас енергоефективності (EER/COP) | A |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації, пульт ДК, кондиціонер |
| Мін. рівень шуму | 67 дБ |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Продуктивність (охолодження) | 2.05 |
| Режим роботи. Іонізація | Ні |
| Режим роботи. Автоматичний | Ні |
| Режим роботи. Вентиляція | Так |
| Режим роботи. Нічний режим | Ні |
| Режим роботи. Обігрів | Ні |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Ні |
| Розмір приміщення, м2 | 22.00 |
| Споживання електроенергії на охолодження. Номінальне, Вт | 0.78 |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип пристрою | мобільний |
| Тип холодоагенту | R290 |
| Діап. робочих температур | +18 ... +35 °C |
| Потужність, BTU | 8000.00 |
| Wi-Fi керування | є |
| Вага | 12 кг. 20 кг |
| Габарити | 330х686х292 мм. 920x699x380 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | немає. немає |
| Енергоспоживання під час охолодження | 2,34 кВт. 2,05 кВт |
| Колір | Білий |
| Наявність дисплея | Ні |
| Очищенння повітря | Ні |
| Режим роботи | охолодження + рециркуляція + осушення |
| Розмір приміщення | до 22 м2 |
| Турбо-режим | Ні |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G)
Немає в наявності
Код товару: 619756
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мобільний кондиціонер Cooper&Hunter CH-M08P5G — це ефективне рішення для охолодження приміщень до 22 м2. Пристрій забезпечує охолодження, осушення повітря та вентиляцію, створюючи комфортний мікроклімат. Потужність 8000 BTU (2,05 кВт) у поєднанні з екологічним фреоном R290 гарантує продуктивність і енергоефективність. Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє керувати кондиціонером дистанційно зі смартфона.
![Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G) [619756] Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G) [619756]](/content/images/13/390x390l80mc0/77993734306737.jpg)
![Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G) [619756] Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G) [619756]](/content/images/13/390x390l80mc0/17403071306778.jpg)
![Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G) [619756] Кондиціонер Cooper&Hunter (CH-M08P5G) [619756]](/content/images/13/390x390l80mc0/95675414467634.jpg)