|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Мін. рівень шуму | 19,5-38 дБ |
| Режим роботи. Іонізація | Так |
| Режим роботи. Автоматичний | Ні |
| Режим роботи. Вентиляція | Так |
| Режим роботи. Нічний режим | Так |
| Режим роботи. Обігрів | Так |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип пристрою | спліт-система |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Потужність, BTU | 7.00 |
| Wi-Fi керування | опційно |
| Вага | 20 кг |
| Габарити | 720х495х270 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,64 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,63 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -15°C |
| Колір | Білий |
| Наявність дисплея | Так |
| Наявність пульта | Так |
| Очищенння повітря | Ні |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + рециркуляція + осушення |
| Розмір приміщення | до 20 м2 |
| Турбо-режим | Так |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu)
Немає в наявності
Код товару: 610897
15 214 грн
17 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія спліт систем NC clima Manchester Новинка від торгової марки з Великобританії – НС кліма у вигляді інверторних кондиціонерів серії Манчестер. Дана модель виконана в традиційному стилі білого кольору з гладкою поверхнею. Спліт система NCI/NCO07EHMIw1eu розрахована на невеликі приміщення площею до 20 кв. Інверторний компресор Компресор інверторного типу від світового виробника - Toshiba GMCC дозволяє контролювати витрату електроенергії, знизити рівень шуму від процесу роботи, підтримуючи температурний діапазон від +50 до -15°С. Теплообмінники оброблені антикорозійним матеріалом Gold Fin, що захищає важливі вузли кондиціонера від довкілля. Покриття Gold Fin запобігає появі іржі, плісняви та грибків на поверхні телпообмінників. Wi-Fi ready Дистанційне керування через смартфон, планшет або інший мобільний гаджет по мережі Wi-Fi, через спеціальний модуль (купується окремо) та програму NetHome Plus (підтримується ОС Android та iOS). Іонізація повітря Вбудований іонізатор серії побутових кондиціонерів Manchester – негативно заряджені іони при взаємодії із зовнішнім середовищем, нейтралізують віруси, бактерії, мікроби, спори грибка, насичуючи повітря аероіонами, а організм – киснем. Економна витрата ресурсів Вбудована опція ECO (доступна лише для режиму охолодження) покликана економити споживання електроенергії. Активна функція регулює оберти вентилятора та перемикання температури в автоматичному режимі.
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/14668428035542.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/28731146729873.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/60423640184881.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/32776302344494.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/21815396736436.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/80649818554878.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/39498663248852.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/58728355763365.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/84755532975928.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/95557585017131.jpg)
![Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897] Кондиціонер NC clima (NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu) [610897]](/content/images/1/390x390l80mc0/61116921028331.jpg)