|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−18%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Коефіцієнт COP | 3.61 |
| Коефіцієнт EER | 3.21 |
| Мін. рівень шуму | 25-35 дБ |
| Режим роботи. Іонізація | Ні |
| Режим роботи. Автоматичний | Так |
| Режим роботи. Вентиляція | Ні |
| Режим роботи. Нічний режим | Так |
| Режим роботи. Обігрів | Так |
| Режим роботи. Осушення повітря | Так |
| Режим роботи. Охолодження | Так |
| Режим роботи. Таймер | Так |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип пристрою | спліт-система |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Потужність, BTU | 7.00 |
| Wi-Fi керування | опційно |
| Вага | 6,5 кг |
| Габарити | 698х255х190 мм |
| Енергоефективність COP | 3,61 |
| Енергоспоживання під час обігріву | 0,6 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 0,63 кВт |
| Зовнішня температура при обігріві | до -7°C |
| Колір | Білий |
| Наявність дисплея | Ні |
| Наявність пульта | Так |
| Очищенння повітря | Так |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + осушення |
| Розмір приміщення | до 20 м2 |
| Турбо-режим | Так |
Новий відгук або коментар
Кондиціонер Nordis Alfa (NDI-A07ONF/NDO-A07ONF)
Немає в наявності
Код товару: 610958
9 651 грн
11 760 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кондиціонер повітря спліт-системи не інверторного типу. Стильний, компактний дизайн, доповнений прихованою LED індикацією та надзвичайно тихою роботою внутрішнього блоку. Має максимальну комплектацію та найширший набір функцій для забезпечення найбільш комфортних умов для користувача.
![Кондиціонер Nordis Alfa (NDI-A07ONF/NDO-A07ONF) [610958] Кондиціонер Nordis Alfa (NDI-A07ONF/NDO-A07ONF) [610958]](/content/images/43/390x390l80mc0/65379012327424.jpg)
![Кондиціонер Nordis Alfa (NDI-A07ONF/NDO-A07ONF) [610958] Кондиціонер Nordis Alfa (NDI-A07ONF/NDO-A07ONF) [610958]](/content/images/43/390x390l80mc0/16786071785593.jpg)