|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.2 кг |
| Висота | 375 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 400 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 190 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 340 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм / 1 х 200 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 230 х 375 х 400 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX |
| Ширина | 230 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14)
Немає в наявності
Код товару: 608823
2 143 грн
2 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель комп’ютерного корпусу D3 від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором MicroATX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 340 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 190 мм. На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/94165446222044.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/36448423364174.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/59903574888705.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/89669368924710.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/61839370905009.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/34669614491885.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/33726947165568.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D3-BK-3F7-14) [608823]](/content/images/30/390x390l80mc0/48966189909145.jpg)