|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.9 кг |
| Висота | 447 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 380 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 305 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 380 х 190 х 447 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Ширина | 190 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1)
Немає в наявності
Код товару: 608782
1 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель комп’ютерного корпусу D4-BK-4F1 від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором ATX/MicroATX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 305 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 160 мм. На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/18580748308727.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/96284219840813.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/71988587344816.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/69905793472051.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/48598563069002.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/81961008220519.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/72904002095287.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/76047840369280.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/11399806005752.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (D4-BK-4F1) [608782]](/content/images/31/390x390l80mc0/42543653906959.jpg)