|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 7.6 кг |
| Висота | 477 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 465 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 13 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 + 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 400 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 230 х 477 х 465 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 230 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK)
Немає в наявності
Код товару: 608845
2 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель комп’ютерного корпусу PS8MX від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором ATX/MicroATX/Mini-ITX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 400 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 180 мм. На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, 2хAudio.
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/24501936727150.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/14357683801346.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/29254288284716.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/52103019950269.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/17139817731162.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/96850212739503.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/28796945088661.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/19556697286933.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/61654191880622.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/77208988233291.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (PS8MX-BK) [608845]](/content/images/47/390x390l80mc0/18501851213350.jpg)