|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 2 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.3 кг |
| Висота | 447 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 340 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 300 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 190 х 340 х 447 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 190 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1)
Немає в наявності
Код товару: 608768
1 692 грн
1 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус виконаний у форм-факторі Midi Tower. Універсальний дизайн, чудове складання та додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів. Корпус має всі необхідні роз’єми та інтерфейси, такі як USB, аудіовхід. Хороша циркуляція повітря забезпечує вентиляційні отвори. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться та не гримить. Акуратна обробка країв не дозволить поранитися під час встановлення комплектуючих у корпус.
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1) [608768] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1) [608768]](/content/images/29/390x390l80mc0/27189933066663.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1) [608768] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1) [608768]](/content/images/29/390x390l80mc0/78994839691986.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1) [608768] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V2-A-4F1) [608768]](/content/images/29/390x390l80mc0/62613847882574.jpg)