|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 2 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.2 кг |
| Висота | 450 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 340 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Особливості | прозора передня панель |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 192 х 450 х 340 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Ширина | 192 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1)
Немає в наявності
Код товару: 608678
1 472 грн
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель комп'ютерного корпусу V3-B-4F1 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором ATX/MicroATX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 320 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм. На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/68853414540148.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/19365936402860.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/41362491798402.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/55481792326148.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/35725775975198.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/92560784688752.jpg)
![Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678] Корпус 1stPlayer Black без БЖ (V3-B-4F1) [608678]](/content/images/30/390x390l80mc0/87430517054428.jpg)