|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 495 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 468 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 420 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 215 х 495 х 468 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 215 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK)
Немає в наявності
Код товару: 608835
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель комп’ютерного корпусу WD5 від виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Midi-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з форм-фактором ATX/MicroATX/Mini-ITX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 420 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм. На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 1хUSB2.0, Audio.
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/74654893604515.jpg)
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/43297452392608.jpg)
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/20471478536216.jpg)
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/90889745019043.jpg)
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/55747954887690.jpg)
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/36464294356928.jpg)
![Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835] Корпус 1stPlayer WD5 Black без БЖ (WD5-BK) [608835]](/content/images/39/390x390l80mc0/11791718693375.jpg)