|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.73 кг |
| Висота | 377 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 385 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 157 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 330 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. 2 х 120 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 280 х 377 х 385 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 280 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W)
Немає в наявності
Код товару: 608820
2 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
1stPlayer UV5 - це стильний та функціональний корпус, розроблений для геймерів та ентузіастів, які цінують як естетику, так і ефективне охолодження. Його головна особливість — це панорамний дизайн, що поєднує вигнуті скляні панелі спереду та збоку. Це дає змогу демонструвати внутрішні компоненти системи, особливо з RGB-підсвічуванням. Панелі з загартованого скла на передній та бічній сторонах створюють ефект акваріума, що робить його візуально привабливим. Вигнута передня панель має плавні лінії та надає корпусу елегантного вигляду. Завдяки системі кріплення без гвинтів, скляні панелі легко знімаються для доступу до компонентів. 1stPlayer UV5 має відмінні можливості для охолодження. У комплекті вже є три 120-мм ARGB вентилятори: два розташовані збоку і один на задній панелі, це забезпечує ефективний потік повітря. Пилові фільтри зверху та знизу допомагають підтримувати чистоту всередині корпусу. Корпус має прихований відсік для кабель-менеджменту, що дозволяє акуратно заховати всі дроти, зберігаючи естетичний вигляд. 1stPlayer UV5 стане чудовим вибором для тих, хто хоче зібрати компактну та потужну ігрову систему з ефектним зовнішнім виглядом.
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/39288135297436.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/41700898590308.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/70704432087758.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/99672809892554.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/69441050524829.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/87537919564640.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/35416384702642.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/66505567612257.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/12610018126592.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/30135933973058.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/12320531471303.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/44379988570505.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/47680699450690.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/65437853626599.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820] Корпус 1stPlayer White без БЖ (UV5-WH-2FC7R-W-1FC7-W) [608820]](/content/images/27/390x390l80mc0/90757402043761.jpg)