|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 1 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 7 кг |
| Висота | 525 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 550 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 310 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 2 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 230 х 525 х 550 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Ширина | 230 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH)
Немає в наявності
Код товару: 608685
2 922 грн
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Підтримка ATX спеціальної форми. Загартоване скло. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 310 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 165 мм. На корпусі розташувалися такі передні порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 1хUSB2.0, Audio.
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685] Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685]](/content/images/13/390x390l80mc0/42285477508575.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685] Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685]](/content/images/13/390x390l80mc0/54402940839463.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685] Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685]](/content/images/13/390x390l80mc0/28124782827893.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685] Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685]](/content/images/13/390x390l80mc0/56914200233917.jpg)
![Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685] Корпус 1stPlayer White без БЖ (ZX7-4F2-W-WH) [608685]](/content/images/13/390x390l80mc0/46077146187024.jpg)