|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 2 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.5 кг |
| Висота | 423 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 388 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 330 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 210 х 423 х 388 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
| Ширина | 210 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус 1stPlayer X3-M-4F1 Black без БЖ (X3-M-4F1-BK)
Немає в наявності
Код товару: 608665
1 568 грн
1 659 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель комп’ютерного корпусу X3-M-4F1 від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Minitower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором MicroATX/ITX. На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 2хUSB2.0, Audio.
![Корпус 1stPlayer X3-M-4F1 Black без БЖ (X3-M-4F1-BK) [608665] Корпус 1stPlayer X3-M-4F1 Black без БЖ (X3-M-4F1-BK) [608665]](/content/images/48/390x390l80mc0/53944289029304.jpg)