|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 2 |
|---|---|
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.83 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black White |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 161 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 327 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність підсвічування | FRGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 - 0.7 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21)
Немає в наявності
Код товару: 619110
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бічна панель із загартованого скла дозволяє розглянути всі компоненти системи. Сітчастий дизайн передньої панелі покращує вентиляцію і демонструє передні вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням. 3 попередньо встановленних 120-мм FRGB-вентилятора на передній і 1 встановлений 120-мм FRGB-вентилятор на задній панелі корпусу. Підтримує рідинне охолодження в передній, верхній і задній частині корпусу, чим забезпечується більша ефективність відведення тепла.
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/390x390l80mc0/73594794013055.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/252x390l80mc0/92051530006336.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/153x390l80mc0/34575521706364.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/153x390l80mc0/21117310527657.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/300x390l80mc0/16667186963439.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/298x390l80mc0/63955255722379.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/293x390l80mc0/17295130677486.jpg)
![Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110] Корпус AeroCool Aero One Frost-G-WT-v1 White без БЖ (ACCM-PB17043.21) [619110]](/content/images/14/163x390l80mc0/30691773708037.jpg)