|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 353 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 341 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | пластик |
| Колір | Black |
| Коннектори/роз'єми | 1 x MB 24 (20+4) pin, 500мм; 1 x CPU (4+4) pin, 550мм; 2 x (SATA+Molex), (300+150мм); 1 x (2хSATA+Molex), (300+150+150мм); 1 x PCI-E (6+2) pin, (400+150мм) |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 157 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 159 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 286 мм (без переднього радіатора) |
| Матеріал | метал/акрил |
| Наявність БЖ | Так |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | FRGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 120 мм. 120 мм / 240 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 х 120 мм |
| Особливості | з підсвічуванням |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Front 140/120 mm |
| Розміри | 197.5 х 353 х 340.6 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | AeroCool CS-107 |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Технології захисту | OPP, OVP, UVP, SCP, SIP |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 198 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11)
Немає в наявності
Код товару: 608785
2 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Завдяки стильному та компактному дизайну, цей високоефективний корпус у форматі Mini-Tower займає менше місця, ніж звичайний корпус. Конструкція сітчастої передньої панелі забезпечує покращений потік повітря та вентиляцію, одночасно дозволяючи переглядати передні світлодіодні вентилятори. Поставляється з повністю акриловою боковою панеллю, щоб продемонструвати внутрішню частину вашої установки. Компактна конструкція корпусу робить цей корпус ідеальним для використання в офісі. Сітчастий дизайн передньої панелі забезпечує покращений потік повітря та вентиляцію. Повністю акрилова бічна панель демонструє внутрішню частину вашої системи. Підтримує рідинне охолодження в передній частині корпусу. Підтримує повітряне охолодження в передній і задній частині корпусу.
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/33413559928267.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/77319657452606.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/41099153634966.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/81752087107848.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/66299632700879.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/20397961469298.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/34448967223473.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/54727967553409.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/80866828927291.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/81994308309172.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/39453466102968.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/74122975573840.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/50889405744103.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/86580917386642.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/32959613250358.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/39790128727945.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/390x390l80mc0/78891397354390.jpg)
![Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785] Корпус AeroCool CS-107-A-BK-v2 Black 600W (ACCX-PC14002.11) [608785]](/content/images/44/652x390l80mc0/32893934180747.jpg)