|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 444 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 464 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C. 2 x USB 3.0. 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. метал 0,5 мм. скло. пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 166 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 230 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 410 мм (без переднього радіатора) |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см. Side 2x12/14 см. Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі. з підсвічуванням. підтримка плат BTF. перфорована бічна панель |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Back 120 mm. Front 360/280/240/140/120 mm. Top 360/280/240/140/120 mm |
| Розміри | 225 х 444 х 463.8 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | AeroCool D301A |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 225 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11)
Немає в наявності
Код товару: 608786
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте поєднання стилю та функціональності в корпусі AeroCool D301A з модною сітчастою передньою панеллю з дерев’яним акцентом і міцною конструкцією SPCC. Ідеально підходить для потужних конфігурацій, підтримує рідинне охолодження довжиною до 360 мм і графічні процесори довжиною до 410 мм. Витончений і потужний Витончений дизайн можна побачити зсередини та ззовні, при цьому в ньому можна розмістити висококласні компоненти для ігор або інших потреб. Модний і легкий дизайн Сітчаста передня панель не лише додає стильного вигляду, але й забезпечує оптимальну вентиляцію повітря для кращої ефективності охолодження. Елегантно виготовлений Вигнуті краї та повністю сітчаста передня панель підкреслюють орієнтовану на потік повітря конструкцію D301A. Природний дизайн Відкиньтеся на спинку крісла та насолоджуйтеся одним із наших перших корпусів для ПК з дерев’яним акцентом, що має вишуканий вигляд, розроблений для створення природної атмосфери на вашому робочому столі. Великий повітрозабірник Повітрозабірник спеціально розроблений з великими вентиляційними отворами, щоб ваші компоненти залишалися прохолодними. Приховайте кабелі від сторонніх очей Підтримує материнські плати ASUS і MSI формату MicroATX з роз’ємами, спрямованими назад, щоб сховати кабелі та надати збірці елегантного вигляду. Чудова підтримка охолодження Завдяки 11 слотам для вентиляторів і 360-міліметровій підтримці рідинного охолодження зверху та спереду, D301A надає вам свободу для повного використання потенціалу вашої системи охолодження для досягнення оптимальної продуктивності. Легко керуйте своїми чотирма попередньо встановленими вентиляторами ARGB за допомогою 5-портового концентратора PWM ARGB, що дає вам повний контроль над візуальною естетикою вашої системи.
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/390x390l80mc0/42056917448935.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/600x390l80mc0/77526141604441.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/390x390l80mc0/36644594595727.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/390x390l80mc0/24841814491970.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/390x390l80mc0/43942517622433.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/390x390l80mc0/43766035841023.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/694x390l80mc0/50973666725653.jpg)
![Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786] Корпус AeroCool D301A-G-BK-v2 Black без БЖ (ACCS-DS03043.11) [608786]](/content/images/45/390x390l80mc0/37110018190035.jpg)