|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 477 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 461 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 171 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 400 мм (без переднього радіатора) |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 213 х 477 х 461 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 213 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11)
Немає в наявності
Код товару: 608792
2 736 грн
2 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AeroCool D502A має стильний сітчастий дизайн передньої панелі, що робить його привабливим вибором для модного комп’ютера Midi-Tower. Він підтримує рідинні охолоджувачі довжиною до 360 мм і пропонує 11 слотів для вентиляторів, що забезпечує чудовий потенціал охолодження. З міцним матеріалом корпусу SPCC, магнітними пиловими фільтрами та сумісністю з материнськими платами ATX, MicroATX і mini-ITX D502A забезпечує надійну конструкцію, легке обслуговування та різноманітні варіанти зберігання. Легко керуйте своїми чотирма попередньо встановленими вентиляторами ARGB за допомогою 5-портового концентратора PWM ARGB, що дає вам повний контроль над візуальною естетикою вашої системи.
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/390x390l80mc0/37543529624229.jpg)
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/693x390l80mc0/17116191624441.jpg)
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/694x390l80mc0/82012313860870.jpg)
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/390x390l80mc0/26134049449553.jpg)
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/390x390l80mc0/52324277440677.jpg)
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/390x390l80mc0/83918840657389.jpg)
![Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792] Корпус AeroCool D502A-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-DS02043.11) [608792]](/content/images/1/390x390l80mc0/23661891282932.jpg)