|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 1 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 162 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 356 мм (без переднього радіатора) |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2)
Немає в наявності
Код товару: 619233
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Завдяки своєму дизайну, що полонить магією стекол і дзеркал, а також світлодіодним стрічкам з адресованою RGB-підсвічуванням цей високопродуктивний корпус форм-фактору Mid Tower досягає ефекту нескінченності, породжуючи воістину унікальну гру підсвічування, що зачаровує. Прозора бічна панель із загартованого скла обладнана зручним механізмом із петлями та ручкою, що дозволяє без проблем відкривати корпус та бачити всі його компоненти «за роботою». Вентиляторами з ARGB-підсвічуванням можна керувати за допомогою кнопки на корпусі або через материнську плату з підтримкою Addressable RGB. Дизайн Infinity Mirror з RGB-підсвічуванням, що адресується, на передній панелі надає заворожливий зовнішній вигляд вашій системі Хаб на 6 портів для підключення вентиляторів. Бічна панель із загартованого скла на петлях Кріплення для вентиляторів на відсіку для блоку живлення дозволяють встановити до 2х120-мм вентиляторів, які забезпечують додаткове охолодження відеокарти. Підтримує рідинне охолодження в передній, верхній та задній частині корпусу, чим забезпечується більша ефективність відведення тепла.
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/270x390l80mc0/13462824261854.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/170x390l80mc0/16889924338522.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/168x390l80mc0/19652506596011.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/158x390l80mc0/31954969764652.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/251x390l80mc0/36954065991702.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/251x390l80mc0/23313923494466.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/265x390l80mc0/26800503479589.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/265x390l80mc0/50085348450703.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/390x390l80mc0/51089047681702.jpg)
![Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233] Корпус AeroCool Mirage Black без БЖ (Mirage-G-BK-v2) [619233]](/content/images/37/169x390l80mc0/97488191311924.jpg)