|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 368 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 475 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0. 2 x USB 3.0. 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. метал 0,6 мм. скло. пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 162 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 226 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 450 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 3x12 см. Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 2 х 120 мм. 120 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Особливості | вікно на бічній панелі. з підсвічуванням. з пиловим фільтром. перфорована бічна панель. прозора передня панель |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Back 120 mm. Bottom 360/240/120 mm. Side 280/240/120 mm. Top 360/280/240/120 mm |
| Розміри | 285 х 368 х 474.8 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | AeroCool P300C |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 285 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11)
Немає в наявності
Код товару: 608795
2 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AeroCool P300C — це компактний корпус для ПК із передньою та бічними панелями із повністю загартованого скла для приголомшливого перегляду інтер’єру, доповненого трьома попередньо встановленими вентиляторами ARGB (включаючи два із зворотними лопатями) з унікальним ефектом нескінченного дзеркала «міраж». Він пропонує різноманітні варіанти охолодження, підтримуючи конфігурації як повітряного, так і рідинного охолодження довжиною до 360 мм, і включає в себе 4-портовий концентратор PWM ARGB для підвищення продуктивності. Розроблений для материнських плат MicroATX і Mini-ITX, P300C підтримує високоякісні відеокарти довжиною до 450 мм, процесорні кулери висотою до 162 мм і забезпечує достатній обсяг пам’яті з трьома слотами для твердотільних накопичувачів і двома відсіками для жорстких дисків, забезпечуючи легке обслуговування завдяки верхнім і нижнім магнітним фільтрам.
![Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795] Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795]](/content/images/4/390x390l80mc0/35745777052852.jpg)
![Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795] Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795]](/content/images/4/390x390l80mc0/76708494378294.jpg)
![Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795] Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795]](/content/images/4/390x390l80mc0/92314402052701.jpg)
![Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795] Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795]](/content/images/4/390x390l80mc0/67158180161355.jpg)
![Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795] Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795]](/content/images/4/390x390l80mc0/88103986352379.jpg)
![Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795] Корпус AeroCool P300C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCS-PN02033.11) [608795]](/content/images/4/390x390l80mc0/63352186982539.jpg)