|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 8.7 кг |
| Висота | 500 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 445 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C. 2 x USB 3.0. 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Мультимедійні. метал 0,8 мм. скло. метал |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 425 мм |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см. Bottom 3x12 см. Side 3x12 см. Top 2x12 or 1х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 3 x 120 мм. 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Особливості | Airflow-Mesh. отвори для укладання кабелів |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | так |
| Розміри | 235 x 500 x 460 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX. Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 235 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11)
Немає в наявності
Код товару: 615664
3 518 грн
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AeroCool P500B Digi – це преміальний корпус, який поєднує стиль та продуктивність з повністю загартованими скляними панелями та елегантним світлодіодним дисплеєм з точковими пікселями для відображення статистики системи в режимі реального часу. Корпус оснащений чотирма високоякісними вентиляторами ARGB PWM, підтримує як горизонтальне, так і вертикальне кріплення відеокарти та оптимізований для акуратної збірки завдяки послідовному підключенню роз’ємів та сумісності з материнськими платами BTF. Продумані функції, такі як бічна панель із застібкою та регульований кронштейн підтримки відеокарти, роблять оновлення та обслуговування простими та ефективними. AeroCool P500B Digi ідеально підходить для будь-якої конфігурації, яка вимагає потужності та стилю.
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/87025893146491.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/67917732481619.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/29371903632644.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/64688935051929.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/24061717662064.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/51596561334416.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/21283736169861.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/88614868335736.jpg)
![Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664] Корпус AeroCool P500B Digi-BK-v1 Black (ACCM-PN09143.11) [615664]](/content/images/31/390x390l80mc0/16080081195734.jpg)