|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 398 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 476 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 162 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 229 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 450 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 120 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Особливості | прозора передня панель |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Top 360/280/240/120 mm |
| Розміри | 285 х 398 х 475.8 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | AeroCool P500C |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 285 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11)
Немає в наявності
Код товару: 614654
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AeroCool P500C — це корпус для ПК середнього розміру з передньою та бічною панелями із повністю загартованого скла для приголомшливого огляду інтер’єру, доповненого чотирма попередньо встановленими вентиляторами ARGB (включаючи три з реверсними лопатями) з унікальним ефектом нескінченного дзеркала «міраж». Він пропонує різноманітні варіанти охолодження, підтримуючи конфігурації як повітряного, так і рідинного охолодження довжиною до 360 мм, і включає в себе 4-портовий концентратор PWM ARGB для підвищення продуктивності. Розроблений для материнських плат ATX, MicroATX і Mini-ITX, P500C підтримує високоякісні відеокарти довжиною до 450 мм, процесорні охолоджувачі висотою до 162 мм і забезпечує достатній обсяг пам’яті з трьома слотами для твердотільних накопичувачів і двома відсіками для жорстких дисків, забезпечуючи легке обслуговування завдяки верхнім і нижнім магнітним фільтрам.
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/390x390l80mc0/92557333334248.jpg)
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/693x390l80mc0/24371300735551.jpg)
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/390x390l80mc0/52043696281340.jpg)
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/390x390l80mc0/73828340867986.jpg)
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/390x390l80mc0/90856973081531.jpg)
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/390x390l80mc0/48037317819686.jpg)
![Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654] Корпус AeroCool P500C-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-PN01043.11) [614654]](/content/images/5/390x390l80mc0/24579416044946.jpg)