|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 449 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 370 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 345 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | FRGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 224 х 449 х 370 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 224 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11)
Немає в наявності
Код товару: 608797
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Pivot — це універсальний корпус для ПК Midi-Tower, сумісний із материнськими платами форматів ATX, MicroATX і Mini-ITX, а також має панорамний вигляд, призначений для користувачів, яким потрібна приваблива та потужна система. Він підтримує графічні процесори довжиною до 345 мм і процесорні кулери висотою до 170 мм, забезпечуючи сумісність із високоякісними компонентами. Крім того, корпус пропонує варіанти як для повітряної, так і для рідинної системи охолодження, з місцем для двох 120-мм або 140-мм вентиляторів зверху, 120-мм вентилятора ззаду (у комплекті) і можливістю встановлення 240-мм радіатора, що забезпечує ефективне управління температурою.
![Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797] Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797]](/content/images/6/390x390l80mc0/63639221383865.jpg)
![Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797] Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797]](/content/images/6/390x390l80mc0/93343924295258.jpg)
![Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797] Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797]](/content/images/6/390x390l80mc0/51943132553313.jpg)
![Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797] Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797]](/content/images/6/390x390l80mc0/72696546549456.jpg)
![Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797] Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797]](/content/images/6/390x390l80mc0/75126433601199.jpg)
![Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797] Корпус AeroCool Pivot-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES08013.11) [608797]](/content/images/6/390x390l80mc0/74139817549735.jpg)