|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 381 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 422 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | скло |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 370 мм (без переднього радіатора) |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 1 х 120 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Top 240 mm |
| Розміри | 220 х 381 х 422 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | AeroCool Stormfront Mini |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 220 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11)
Немає в наявності
Код товару: 608798
1 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Stormfront Mini — це корпус до ПК у форматі Mini-Tower з вентильованою сітчастою передньою панеллю у чорному кольорі для функціональності та стилю. Корпус підтримує материнські плати micro-ATX і mini-ITX. Корпус має чудові можливості охолодження, пропонуючи широкі можливості повітряного та рідинного охолодження, включаючи 7 слотів для вентиляторів і підтримку рідинного охолодження. Простір для встановлення 370-міліметрових графічних процесорів робить цей корпус придатним для високопродуктивних ігрових конфігурацій.
![Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798] Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798]](/content/images/7/390x390l80mc0/15860990112989.jpg)
![Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798] Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798]](/content/images/7/390x390l80mc0/92076002329316.jpg)
![Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798] Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798]](/content/images/7/390x390l80mc0/96446110293969.jpg)
![Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798] Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798]](/content/images/7/390x390l80mc0/11282960165138.jpg)
![Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798] Корпус AeroCool Stormfront Mini-G-BK-v1 Black без БЖ (ACCM-ES10003.11) [608798]](/content/images/7/390x390l80mc0/86532544815190.jpg)