|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Висота | 502 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 464 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 166 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 395 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 1 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 230 x 502 x 464 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 230 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21)
Немає в наявності
Код товару: 608688
4 849 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус ATX преміум-класу mid-tower, який поєднує в собі приголомшливу естетику, широкий спектр функціональних можливостей і вражаючу продуктивність із коробки. Створений з прискіпливою увагою до деталей, APNX Creator C1 встановлює стандарт якості дизайну та демонструє нашу відданість новому поколінню високопродуктивного обладнання. Включає 5-портовий ШІМ-контроллер ARGB для підключення вентиляторів ARGB.
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/73308662022247.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/15544075285837.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/93942182361794.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/45259694483561.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/33144401083673.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/42671849743159.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/78075306351077.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/91084552870294.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/84374729127234.jpg)
![Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688] Корпус APNX Creator C1 White без БЖ (APCM-CR01043.21) [608688]](/content/images/15/390x390l80mc0/22654641593363.jpg)