|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 8.61 кг |
| Висота | 503 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Глибина | 412 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 315 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 160 мм. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 х 140 мм / 2 х 160 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 225 х 412 х 503 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Full Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX |
| Ширина | 225 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010)
Немає в наявності
Код товару: 608776
5 729 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ProArt PA401 Wood Edition демонструє дерев’яну передню панель, яка створює особливий, елегантний стиль і водночас сприяє екологічності. Використовувана деревина сертифікована Лісовою опікунською радою (FSC), а її оздоблення здійснюється за допомогою шестиетапного процесу. Корпус також може похвалитися оптимальним вбудованим охолодженням: два 160-мм фронтальних вентилятори й один 120-мм задній вентилятор, а також вбудований концентратор вентиляторів забезпечують оптимальний повітряний потік. Виняткова ефективність охолодження. PA401 Wood Edition оснащений передньою решіткою з 33% пористістю для максимального збільшення повітряного потоку і вентиляції. Вбудовані подвійні 160-мм фронтальні вентилятори ефективно спрямовують до 138 куб. м повітря на відеокарти і процесорні кулери, а зовнішнє кільце, що з’єднує лопаті цих вентиляторів, допомагає знизити початкову вібрацію. Передні вентилятори та 120-мм задній вентилятор із ШІМ-керуванням забезпечують оптимальний повітряний потік, низький рівень шуму, низьку вібрацію та високу надійність Гнучке, швидке введення/виведення. Можливості під’єднання легко доступні через передню панель вводу/виводу, включно з одним двосекційним ШІМ-регулятором, одним портом USB Type-C 20 Гбіт/с, двома портами USB-A 3.0, HD-аудіо та блокуванням кнопок живлення і скидання Преміальний контроль швидкості вентилятора. Завдяки вбудованому ШІМ-управлінню перемикання між звичайним і робочим сценаріями відбувається без зусиль 20Gbps USB Type-C. PA401 Wood Edition оснащений одним портом USB Type-C 20 Гбіт/с для під’єднання поточних і майбутніх пристроїв і сумісних материнських плат Блокування кнопок увімкнення та скидання. Це блокування запобігає випадковому натисканню користувачем кнопок живлення і скидання Зручне встановлення. ProArt PA401 Wood Edition оптимізує процес складання ПК, пропонуючи поліпшену функціональність і орієнтовані на користувача функції Компактна форма, просторий інтер’єр. ProArt PA401 Wood Edition оснащений двома попередньо встановленими 160-мм фронтальними вентиляторами і підтримує як горизонтальне, так і вертикальне встановлення відеокарти Універсальні варіанти. Щоб задовольнити вподобання різних будівельників, PA401 Wood Edition випускається у двох версіях. У версії з металевою бічною панеллю основна увага приділяється міцності, тоді як версія із загартованим склом забезпечує довговічність і водночас надає вікно для демонстрації внутрішньої естетики
![Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776] Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776]](/content/images/37/390x390l80mc0/30620927958532.jpg)
![Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776] Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776]](/content/images/37/208x390l80mc0/73493554862598.jpg)
![Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776] Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776]](/content/images/37/289x390l80mc0/25920364792640.jpg)
![Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776] Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776]](/content/images/37/285x390l80mc0/90559375358836.jpg)
![Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776] Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776]](/content/images/37/327x390l80mc0/48863953832826.jpg)
![Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776] Корпус Asus ProArt PA401 Wood Edition - Metal без БЖ (90DC00M0-B39010) [608776]](/content/images/37/311x390l80mc0/80130907698521.jpg)