|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 20.8 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 9 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 190 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 460 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 140 мм. 120 мм / 140 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 268 х 639 х 659 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000)
Немає в наявності
Код товару: 613525
22 969 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комп’ютерний корпус ROG Hyperion GR701 E-ATX, підтримка подвійного радіатора 420 мм, чотири 140-мм вентилятори, металевий тримач GPU, сховище для компонентів, концентратор вентиляторів ARGB, швидка зарядка 60 Вт.
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/390x390l80mc0/43628933352432.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/52047270041245.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/86756452945564.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/63546719477931.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/82782331701016.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/45084239120356.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/20622754076501.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/53040156405598.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/92307727899413.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/87983707518335.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/66677355779097.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/88105978401891.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/33534749123447.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/98313311633347.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/13810670613975.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/33062443848019.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/39376538225221.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/87557091650070.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/40128159968202.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/74594002417852.jpg)
![Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525] Корпус Asus ROG Hyperion GR701 Black без БЖ (90DC00F0-B39000) [613525]](/content/images/25/531x390l80mc0/72801125464921.jpg)