|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 18 кг |
| Висота | 591 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 565 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 8 + 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 190 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 450 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 250 х 565 х 591 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 250 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000)
Немає в наявності
Код товару: 608662
15 029 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Для красивих комп"ютерів ROG Strix Helios White Edition - це ігровий корпус формату Mid-Tower, що володіє витонченою алюмінієвою рамою з трьома панелями з загартованого скла і вбудованим повнокольоровим підсвічуванням. Він сумісний з материнськими платами аж до форм-фактора EATX і повнофункціональними системами водяного охолодження, а продумані конструктивні елементи дозволяють акуратно прокласти всередині всі кабелі. ROG Strix Helios White Edition - відмінний вибір для складання класичної ігровий демо-системи! Чудовий зовнішній вигляд Корпус ROG Strix Helios White Edition призначений для збирання демонстраційних систем, тому три його панелі виготовлені з димчастого загартованого скла товщиною 4 мм. Вони встановлені в витончену раму зі шліфованого алюмінію. Додаткову яскравість цієї моделі надає барвисте підсвічування, вбудоване в передню панель.
![Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662] Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662]](/content/images/45/390x390l80mc0/76743890077671.jpg)
![Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662] Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662]](/content/images/45/390x390l80mc0/53817634871049.jpg)
![Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662] Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662]](/content/images/45/390x390l80mc0/81702032444882.jpg)
![Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662] Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662]](/content/images/45/390x390l80mc0/94570922377993.jpg)
![Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662] Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) [608662]](/content/images/45/390x390l80mc0/37891302963771.jpg)