|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 2 |
|---|---|
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 7.2 кг |
| Висота | 482 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 426 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 + 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 214 х 426 х 482 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина | 214 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000)
Немає в наявності
Код товару: 608661
5 269 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
У стилі TUF Вікно з тонованого загартованого скла на всю висоту бічної панелі TUF Gaming GT501 дозволяє продемонструвати красу власної конфігурації, в якій особливо ефектно виглядатимуть компоненти зі світлодіодним підсвічуванням Aura. Сама ж панель легко відкривається завдяки шарнірам у нижній її частині. ЗАПАЛИ ГРУ! Встановлені в корпус TUF Gaming GT501 вентилятори мають повноколірне підсвічування. За наявності материнської плати, сумісної з технологією Aura, візуальні ефекти цього підсвічування можуть синхронізуватися з іншими Aura-сумісними компонентами й периферійними пристроями (технологія ASUS Aura Sync).
![Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661] Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661]](/content/images/44/390x390l80mc0/46939656328395.jpg)
![Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661] Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661]](/content/images/44/261x390l80mc0/58917526375336.jpg)
![Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661] Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661]](/content/images/44/342x390l80mc0/20375158438986.jpg)
![Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661] Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661]](/content/images/44/332x390l80mc0/32811681207105.jpg)
![Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661] Корпус Asus TUF Gaming GT301 Black без БЖ (90DC0040-B49000) [608661]](/content/images/44/252x390l80mc0/40587342597589.jpg)