|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 6.8 кг |
| Висота | 449 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Глибина | 450 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 178 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 368 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 140 мм. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина | 231 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074)
Немає в наявності
Код товару: 620143
3 769 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Pure Base 501 Airflow Black — компактний представник непідвладної часу класики універсальних ATX корпусів be quiet! Сітчасті фронтальна і верхня панелі забезпечують інтенсивний повітряний потік 2 вентилятори Pure Wings 3 140mm PWM для надзвичайного тиску повітря Вражаючий внутрішній простір для high-end відеокарт і великих кулерів Можливість установити відеокарту вертикально Підтримка радіаторів СРО довжиною до 360mm Роз’єми USB 3.2 Gen. 2 Type C Зручна та продумана система розміщення кабелів
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/390x390l80mc0/85656626668038.jpg)
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/585x390l80mc0/84198158695120.jpg)
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/585x390l80mc0/64661102376930.jpg)
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/585x390l80mc0/59554259685127.jpg)
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/585x390l80mc0/84309388698514.jpg)
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/585x390l80mc0/66032353728047.jpg)
![Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143] Корпус be quiet! Pure Base 501 Airflow Black без БЖ (BG074) [620143]](/content/images/24/585x390l80mc0/21593485205030.jpg)