|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 11.8 кг |
| Висота | 522 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Глибина | 550 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 430 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 1 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 140 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 1 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 1 x 120 мм / 1 x 140 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 247 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61)
Немає в наявності
Код товару: 620155
7 036 грн
7 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Shadow Base 800 DX Black – це оптимізований для найкращого повітряного потоку корпус, який забезпечує безшумну роботу та величезний внутрішній простір для великих компонентів, таких як відеокарти, 420 мм радіатори або материнські плати E-ATX. Сітчасті фронтальна та верхня панелі з високою повітряною проникністю роблять Shadow Base 800 DX чудовим вибором для користувачів, що прагнуть максимальної продуктивності охолодження. Пиловий фільтр легко знімається для очищення. Завдяки трьом вентиляторам Pure Wings 3 140 мм PWM корпус Shadow Base 800 DX забезпечує потужний повітряний потік для охолодження найвибагливіших компонентів. Незважаючи на високу продуктивність, Pure Wings 3 працюють практично безшумно. Навіть на максимальній швидкості рівень шуму не перевищує 21.9 dB(A). LED підсвічування фронтальної панелі. ARGB світлодіоди підсвічування фронтальної панелі пропонують кілька кольорів та режимів для надання індивідуальності вашому корпусу. Ви також можете синхронізувати підсвічування з материнською платою або контролером ARGB. Незалежно від розмірів або кількості компонентів, встановлених у Shadow Base 800 DX, ви зможете уникнути дратуючого безладу завдяки продуманій системі розміщення кабелів. Бокова панель із загартованого скла забезпечує чудовий огляд інтер’єру вашого ПК.
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/51004852335454.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/41474649032341.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/78117267207007.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/90867200589711.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/13052570024964.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/57422653653678.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/36280267478254.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/15829416365918.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/55954612864252.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/53290447332084.jpg)
![Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155] Корпус be quiet! Shadow Base 800 DX Black (BGW61) [620155]](/content/images/36/390x390l80mc0/53893508666008.jpg)